• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób możemy bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Co można robić interesującego w długi weekend?
Długie weekendy to doskonałe rozwiązanie – przecież jeśli sprytnie podejdziemy do tego, bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli np. 6 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są dobre, nie mogą być także być za częste – w dalszym ciągu Polska jest krajem na dorobku, ale z pewnością wypoczynek każdemu pracującemu się należy. Jednak nie jest powiedziane, że trzeba definitywnie siedzieć w długi weekend w swoim mieszkaniu, ogródku bądź na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem jest wycieczka zagraniczna. Chociażby wycieczka do Pragi, Berlina czy Barcelony.
Co roku, zwłaszcza wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane szybciej jak świeże pieczywo. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie innych państw, ludzi, potraw, itp. jest niezmiernie ciekawe, ale także rozwijające. Na zagraniczną wycieczkę możemy pojechać samodzielnie, ewentualnie z bliskimi, ale także z biurami podróży. Z pewnością druga alternatywa jest tańsza. W końcu jeśli chcemy spędzić weekend w Lizbonie – np., sam transport to niemały koszt. Chociaż nie jest to regułą. Wydaje się jednak, że oba rozwiązania mają dużo atutów.
Dla osób, które wolałyby jechać autem, a do tego nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy, polecić można zwiedzanie naszego kraju. Przecież chociażby Toruń to miejsce, w którym można bardzo miło spędzić czas. Ciekawe są również zamki, które pokazują historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradzić można pobyt w Zakopanem. Zakopane to niesamowicie popularny kurort turystyczny, ale kiedy są długie weekendy, zimowa stolica Polski jest niemal oblężona przez podróżnych – w szczególności warszawiaków.

1. Kontynuuj

2. Zobacz teraz

3. Kliknij tutaj

4. Przeczytaj więcej

5. Zobacz więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.