Warszawa na trasie koncertowej Yanni Europa 2014

DOCZEKALIŚMY SIĘ! Już kilka lat z rzędu, kiedy przychodziła wiosna i ogłaszano kolejne punkty na eropejskiej trasie koncertowej Yanni, z napięciem wypatrywaliśmy na liście Warszawa!

Marzenie się spełniło.

Teraz dołóżmy wszelkich starań, by Yanni miał powód tutaj wrócić. Pokażmy inne ciekawe miejsca, gdzie taki koncert mógłby się odbyć. Napisz w komentarzu gdzie i dlaczego? Po prostu zaproś Yanni na kolejny koncert. A na tym w Warszawie pojaw się koniecznie. Dołącz do Fanów Yanni. Zaproś do spotkania z fanami w Polsce.

Zegar z boku nieustająco odlicza dni i godziny do koncertu. Masz też link, by kupić bilet. Kupując bilet na tej stronie dołożysz swoją skromną cegiełkę do niespodzianki dla Yanni na koncercie. By dołączyć do grupy na facebooku wystarczy, że klikniesz Będziemy na koncercie w Warszawie Tutaj ustalimy co zrobimy, by Yanniemu pokazać naszą sympatię i uznanie.

Planuję jeszcze audycje on line, o których powiem niebawem. Teraz spojrzenie co działo się na pierwszych koncertach w Brazylii w Sao Paoulo

Ciekawi mnie język polski w wykonaniu Yanni. Stara się choć dwa -trzy zdania wypowiedzieć w narodowym języku kraju, w którym występuje.


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Komentarzy: 2 do wpisu “Warszawa na trasie koncertowej Yanni Europa 2014”

  1. Bożena pisze:

    Witam, właśnie wróciliśmy z mężem z koncertu Yanni w Warszawie. Jeszcze nie ochłonęłam z wrażeń- KONCERT JAK ZAWSZE PEŁEN EMOCJI I CUDOWNEJ MUZYKI. DZIĘKUJEMY ŻE NA TRASIE KONCERTOWEJ znalazła się W-wa. My jesteśmy z Krakowa ale nie mogliśmy przegapić takiej okazji. Nie mogę jednak pominąć faktu który spowodował że chciałam się SPALIĆ ze wstydu frekwencją na koncercie. Jak mogło dojść do tego że sala kongresowa świeciła pustkami na koncercie światowej sławy kompozytora i muzyka. Cały świat dobija się na koncert, nigdy nie ma wolnych miejsc a tu taki kanał !!!. Kto jest odpowiedzialny za ten koncert . Żadnej medialnej reklamy , żadnego nagłośnienia tak ważnego wydarzenia, żadnego bilbordu ani nawet plakatu w żadnym mieście.WSTYD !!!. Wstydziłam się podczas koncertu za całą Polskę. Dobrze że obecni robili wszystko żeby pokazać jak bardzo cieszymy się z Jego wizyty. ORGANIZATORZY PONIEŚLI SROMOTNĄ KLĘSKĘ. Myślę że nie doczekamy się kolejnego koncertu w Polsce. Takie mamy koncert jaką mamy publiczność !!!

  2. Marta pisze:

    Bożeno, frekwencja byłaby o wiele lepsza, gdyby koncert był właściwie nagłaśniany… jestem fanką, a dopiero teraz znalazłam tę stronę i dowiedziałam się, że Yanni był w Warszawie a ja to przegapiłam… ja i moi rodzice… Mogę mieć jedynie płonną nadzieję, że jeszcze kiedyś Yanni tu zawita

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie