Yanni w Ameryce Południowej 2014

Tegoroczna trasa koncertowa promuje płytę z okazji 30-lecia pracy twórczej Yanni. Pewnie pamiętasz, że obchodzimy również 60 rocznice urodzin Yanni. To dwa święta, które dane jest nam obchodzić w towarzystwie Yanni w Polsce. Będzie o tym coraz głośniej i liczę na twoją aktywność Fanie Yanni.

Co to za płyta? To wersje wokalne najsłynniejszych kompozycji Yanni. Wiem, że lubimy wersje instrumentalne. Mówią uniwersalnym językiem muzyki. Słowa wydają się czasem ograniczać taki przekaz. Znasz sukces płyty Yanni Voices więc nie będziesz zaskoczony dalszym eksperymentom Yanni w tym kierunku. Tym razem zaplanował ucztę smakoszom muzyki operowej. Zebrał wykonawców, którzy  do talentu Yanni dodają własny. Posłuchaj zapowiedzi tego, co znajdziesz na płycie. Płyta jest już w przedsprzedaży i pewnie niebawem będzie do nabycia w Polsce.

Jeśli wybierasz się na koncert w Ameryce południowej, to masz do wyboru:

Dołącz do fanów na facebooku. Z prawej strony ekrany znajdziesz baner – wystarczy kliknąć lubię to. Możesz podzielić się tym wpisem klikając ikonę pod wpisem. Jeśli chcesz pomóc w przygotowaniu niespodzianki dla Yanni skontaktuj się ze mną. Dziękuję


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1













Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie