Wydarzenie na fb 14-go kwietnia

Już obejrzałam nagrania z tego koncertu ze swojej płyty DVD i szykuje video, którego premiera będzie 14. kwietnia na Facebooku. Międzynarodowy zespół promujący muzykę Yanni szykuje całodobowe wydarzenie (według nowojorskiego czasu) – będziemy pokazywać historię od koncertu pod Akropolem do Koncertu w El Morro.

Już dzisiaj zapraszam cię serdecznie. Bądź z nami. Dla mnie ten dzień będzie szczególny. Dostanę tę całą historię w dniu moich urodzin. Cieszę się, bo dla mnie każdy dzień pełen muzyki Yanni jest świętem. A tak będę świętować podwójnie.

Wiesz, że obyły się prawie dwa koncerty w El Morro. Pierwszy musiał zostać przerwany z powodu burzy, która rozszalała się nad miejscem koncertu. Ze względu na bezpieczeństwo muzyków, którzy koncertują na scenie z towarzystwie niezliczonej liczby urządzeń elektrycznych, organizatorzy zarządzili przerwanie koncertu. Drugiego dnia 18 grudnia Yanni zaczynał koncert modląc się o przychylność natury. Było bez deszczu ale bardzo wietrznie. To też sprawia, że wyjątkowe są nagrania z tych koncertów.

Dzisiaj świętuję z Tobą i zapraszam Cię na małą muzyczną ucztę, którą w jeszcze obfitszej szacie powtórzymy za kilka dni.

Delektuj się ze mną muzyką i świątecznymi przysmakami. Podajemy a może nawet serwujemy Słowika w wykonaniu Lauren Jelencovich


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie