Już jest zaplanowanych 42 koncerty w nowej trasie koncertowej 2012

Układa się już kolejna trasa koncertowa, którą rozpocznie Yanni dwoma koncertami w Meksyku już pod koniec marca: 20 i 22. W dniach 17 i 18 kwietnia w Kravis Center for Performing Arts w Palm Beach na Florydzie rozpocznie pierwszą część trasy w USA. Trasa długa i bogata w koncerty wzdłuż i szerz USA i Kanady. Na dziś ustalone terminy 42 koncertów – termin ostatniego w Filadelfii wyznaczono na 1 lipca.

Marzec  - 2 koncerty, kwiecień -11, maj -15, czerwiec – 13, lipiec – 1. Nie wiem czy to już ostateczny kształt tej trasy.

Dla mieszkańców USA konkurs i darmowe bilety na koncert a my znowu będziemy marzyć, że jesienią Yanni odwiedzi Polskę. Gdybyś się wybierał na koncert, to już teraz jest przedsprzedaż dla zarejestrowanych na stronach Wspólnoty

A pod koniec marca jeszcze płyta DVD z grudniowych koncertów w EL Morro w Porto Rico. Będę mieć wspaniały prezent na urodziny. już się nie mogę doczekać.

PS. Wybacz, że zamilkłam na tak długo. Uczyłam się robienia filmów i prowadziłam firmową działalność, gdzie początek roku zawsze obfituje w wyjątkowy urodzaj zajęć. Zapraszam na facebooka, bo tam jakoś szybciej coś piszę Yanni w Polsce


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie