Celebrujemy urodziny Yanni

Prawie miesiąc szykowaliśmy niespodzianki od fanów z Polski na ten dzień. W kolejnych odsłonach poznasz wszystkich moich pomocników. Wierzę, że w przyszłym roku będzie nas dużo więcej i każdy z nas będzie umiał zrobić niespodziankę internetową. Postanowiłam, że jeśli zechcesz, to podzielę się z tobą informacją jak powstawały niespodzianki.

Co przygotowaliśmy?

Pocztówki z życzeniami, które przetłumaczyliśmy również na język angielski i nagrania audio z życzeniami dla Yanniego. Te materiały znajda się na płycie DVD, którą Yanni dostanie w dniu Urodzin 14-go listopada. To zajęło mi sporo czasu. dlatego pozbawiłam cię przez ten czas notatek z trasy koncertowej. Wstawiałam tylko filmy z prawej strony.

Teraz Yanni i orkiestra odpoczywają, by niebawem zacząć próby do światowego koncertu w Porto Rico. Koncert będzie transmitowany do 20-tu krajów. Wrócę jeszcze do tego tematu.

Teraz zapraszam ciebie do udziału w urodzinowej imprezie organizowanej prze Yanni Haiti w dniach 11-14 listopada na stronie http://birthday.yourtribute.com/Yanni/

Jakie życzenia składaliśmy? Zobacz na pierwszym z serii filmów, które zobaczysz w najbliższych dniach.

5-go listopada była impreza na fb, na której premierę miało 12 filmów, które nagrałam z tej okazji.


Recytuje Staszek, akompaniuje Krzysztof a śpiewa Marcin. Serwuje Basia.


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie