Yanni w Chińskiej Telewizji

Yanni w Chińskiej TelewizjiPo czternastu latach Yanni wraca do Chin z nowymi koncertami. Za tydzień pierwszy koncert w Europie na kolejnej trasie. A teraz serie spotkań i wywiadów, które promują tę trasę. Yanni już bardzo intensywnie pracuje i podróżuje po świecie. Po konferencji prasowej w san Juan spotkał się z dziennikarzami w Pekinie. Po ogromnym sukcesie koncertów z przed 14 lat oczekiwanie na zbliżające się koncerty jest pełne zainteresowania i zaciekawienia. Sama jestem ciekawa nowych pomysłów, które podczas tej trasy zrealizuje Yanni.

Zobacz wiadomość z angielskojęzycznego kanału chińskiej telewizji – kliknij tutaj

I krótką relację z tej konferencji prasowej, którą na swoim kanale na Youtube postawili fani z Brazylii

Na filmie Yanni zwierza się: „Przede wszystkim chcę powiedzieć, że koncert w Zakazanym Mieście (z przed 14 laty podczas poprzedniej trasy koncertowej w 1997 roku – moje wyjaśnienie) jest przeżyciem, którego nigdy nie zapomnę w moim życiu.”
Mówiąc o nadchodzącym koncercie Yanni wyraził swoją pewność, że jego muzyka dotknie wielu osób. Dodał również, że kocha ten koncert bardziej niż jakikolwiek z tych, które dał wcześniej. Dwa koncerty da Yanni w Pekinie. Odbędą się w MasterCard World 1 i 2 października. Przyniosą zupełnie nowe doświadczenie miłośnikom muzyki Yanni:  piękną muzyką połączoną ze specjalnie zaprojektowanym oświetleniem.


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie