Lauren Jelencovich -druga z wokalistek w obecnym zespole Yanniego

Młoda utalentowana śpiewaczka, absolwentka Manhattan School of Music. Występowała już w Carnegie Hall, The Cutting Room, The Waldorf-Astoria, Walt Disney World, MGM Grand and Hard Rock Live in Las Vegas. Jest laureatką wielu nagród. Między innymi zdobyła 2 miejsce w Konkursie Lissner Gerda, występując w Auditorium Weill Carnegie Hall, a wcześniej wygrała nagrodę Lys Symonette Award w konkursie  Lotte Lenya organizowanym przez Fundację dla Muzyki Kurta Weilla.
Lauren pracuje obecnie nad nowym albumem, crossover i muzyki pop. Udzieliła wywiadu dla francuskich fanów Yanniego, w którym tak mówi o wspólnym koncertowaniu z Yannim:

Muzycy w zespole Yanni są wspaniali.Są nie tylko niezwykle utalentowani. To cudowne, zachwycajace osoby. Są jak rodzina i ja jestem szczęśliwa, że przyjęli mnie z otwartymi ramionami!

 

Tworzy z Lisą Lavie cudowny duet. W ich wykonaniu Aria. Wykonanie tego wspaniałego utworu zadecydowało o przyjęciu obu wokalistek do zespołu Yanniego. Wybacz jakość filmu. Nie znalazłam nic lepszej jakości. Na razie.

Więcej utworów w jej wykonaniu możesz posłuchać na stronie śpiewaczki. Z przyjemnością!


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie