Podróże z Yanni’m oczami Lisy Lavie

Lisa Lavie, to jedna z dwóch wokalistek koncertujących ostatnio z Yannim. Myślę, że ją również będziemy gościć w Warszawie we wrześniu. Ciągle czekam na potwierdzenie tego terminu. Na jednym z blogów (nie powiem na jakim) trafiłam na takie określenie talentu Lisy:

I muszę przyznać, że jestem zafascynowany jej głosem. Niby taka nieduża dziewczynka, a głos ma jak dwustukilogramowa Murzynka… po prostu brzmi świetnie. [..] A poza tym pannica nieźle wygląda…

Lisa urodziła się 6 maja 1983 w LaSalle w Quebec w Kanadzie. Śpiewać zaczęła w szkole w wieku 10 lat. Odważnie wykorzystała Internet aby samodzielnie promować swoją muzykę i koncerty. Debiutancki album Everything or Nothing niezależnie wyprodukowała i wydała na iTunes w 2008 roku.

Zaangażowała się w produkcję miłości – video stworzone we współpracy wokalistów z różnych stron świata – „We Are the World 25 na Haiti” (YouTube Edition). Została wybrana jako wokalistka Yanni ’2010-2011 na trasy koncertowe w Południowej, Środkowej i Północnej Ameryce.


Kilka utworów wykonywanych przez Lisę:

I obiecane relacje filmowe Lisy z trasy po Ameryce Południowej:

Ciekawe czy takimi autobusami będą podróżować przez Europę i Chiny?


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie