Thomas Ender – solista z czwórki „głosów Yanni”

Młody wenezuelski piosenkarz o bogatej w doświadczenia karierze. Zaczął swoją karierę jako profesjonalny wokalista, gdy miał 14 lat, śpiewając w reklamach telewizyjnych. W wieku 17 lat został zaproszony do gry w wenezuelskiej kapeli rock and roll „Incubo”. Grał w kilku miastach Wenezueli, a później pracował jako gospodarz programu telewizyjnego „El club de los super tigritos” w sieci Venevision.

Kilka lat później wygrał stypendium w Berklee College of Music w Bostonie. Kiedy wrócił do domu dołączył do The Dimensión Latina, jednego z najsłynniejszych zespołów muzyki salsa w Wenezueli.

W 2000 roku przeniósł się do Miami i tutaj kontynuował swoją karierę. Współpracował ze znanymi piosenkarzami muzyki latynoskiej Alejandro Sanz i Ricardo Arjona. Dzięki Ricardo Arjona spotkał Césara Lemos, znanego brazylijskiego producenta muzycznego, który przedstawił muYanniego i producenta Ric Wake , którzy szukali piosenkarzy łacińskich to projektu Voices Yanni. Został jednym z czwórki wokalistów wybranych do projektu i śpiewał podczas  tournee w 2009 Voices Yanni. Projekt odniósł  wielki sukces. Wyprodukowano wspaniałe płyty CD i DVD, o których opowiem jeszcze więcej.

Thomas Ender solo i w duetach z Chloe Lowery oraz w kwartecie z Chloe, Leslie Mills i Nathanem Pacheco

Zdjęcia z podróży. Zespół przed koncertami w Meksyku w ruinach Teotihuacan.

Teledysk z utworem „Puerto Cabello Te Quiero”, który pilotuje najnowsza płytę piosenkarza, która wydana zostanie 17 maja 2011.

Ładnie zrobiony teledysk, przyjemna muzyka, piękne dziewczyny i cudowna spontaniczność tańczących. W moim odczuciu połączenie talentu piosenkarza z muzyką Yanniego wydobywa jednak z niego piękniejsze barwy i przeżycia. A co ty o tym sądzisz?


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz

Za kulisami przed koncertem w Los Angeles

Truth Of Touch – CD

Yanni Voices -CD, DVD

Tajemnice kulisów trasy koncertowej – odsłona 7,6,5,4,3,2,1

Yanni bez granic 2011

Zebrałam dla Ciebie